MĀRCIENAS sporta zālē rīt, 21. decembrī, norisināsies Mārcienas pagasta atklātā galda tenisa turnīra 2. posms.
– Sacensību 1. posms notika 30. novembrī, kad piedalījās piecpadsmit dalībnieki, no tiem četri jaunieši. Tenisa turnīrs pagastā jau ir tradīcija, un ir prieks, ka tas tiek spēlēts. Domāju, ka arī šajā sezonā spēles tiks aizvadītas augstā līmenī. Sacensības noritēs piecos posmos, jau rīt notiks nākamais. Kā ierasts, reģistrācija dalībai no pulksten 9.30, bet spēles sāksies pulksten 10, – informē Mārcienas pagasta sporta organizators Jevgenijs Tarasovs. – Sacensībās var piedalīties jebkurš Mārcienas pagasta un Madonas novada iedzīvotājs un cits spēlētgribētājs. Dalībnieki tiek iedalīti divās vecuma grupās – līdz 17 gadu vecumam un no 18 gadu vecuma. Kopvērtējumā tiks ieskaitīti četru labāko posmu rezultāti. Dalībnieki var izmantot savas raketes un bumbiņas. Sacensību galvenie mērķi un uzdevumi: popularizēt galda tenisu Mārcienas pagasta, Madonas un kaimiņu novadu vidū, iesaistīt sacensībās bērnus, jauniešus un pieaugušos, kā arī saturīgi pavadīt brīvo laiku un gūt pozitīvas emocijas. Nākamie galda tenisa posmi norisināsies jaunajā gadā.
20.12.2019.