Ošupes pagasta padome nolēmusi, ka šogad jāsakārto apgaismojums Degumniekos un Ošupē – abos nelielajos centros diennakts tumšajā laikā jābūt gaismai.
– Iekārtojot apgaismojumu Ošupē un Degumniekos, mūsu iedzīvotājiem radīsies lielāka drošības izjūta, – stāsta Ošupes pagasta padomes priekšsēdētāja Alda Jansone.
Viņa arī informē, ka tehniskais projekts abām vietām jau izstrādāts. Patlaban notiek projekta publiskā apspriešana. Rīkojot iepirkumu, tiks izraudzīts darbu izpildītājs.
– Mēs vērtēsim celtnieku iesniegtos priekšlikumus par būvdarbu veikšanu. Noteicošais būs ne tikai tas, kā lētāk darbu izpildīt, bet arī kvalitāte un garantijas, – saka Ošupes pagasta padomes priekšsēdētāja.
Ošupes pagasta padome jau pieņēmusi lēmumu par kredīta ņemšanu no Valsts kases, lai varētu iecerēto apgaismojumu ierīkot gan Ošupē, gan Degumniekos.
Autore: GUNĀRS ZEMZARS