Man svētdien, 10. novembrī, ļoti vajadzēja iegādāties ziedus podā, atcerējos, ka "Puķu sētā" notiek krizantēmu izpārdošana podiņos un svētdienās arī tur strādā. Devos uz siltumnīcām, lai iegādātos.
Pēc norādēm atradu siltumnīcu, kurā notiek tirgošanās. Siltumnīca vaļā, uz galdiem tāds ziedu krāšņums – un neviena cilvēka! Uz neliela galdiņa pie ieejas uzrakstīts telefona numurs, uz kuru zvanīt par krizantēmām. Es biju ļoti pārsteigta par "Puķu sētas" saimnieku tik lielo uzticēšanos cilvēkiem (lūdzu, izvēlies podu, atstāj naudiņu un staigā). Ir taču tik dažādi cilvēki. Bet ir tā, ka dots devējam atdodas. Paldies par jūsu atsaucību, uzticēšanos, un lai jums vienmēr veicas darbiņi, lai veiksme nekad jūs nepamet! Paldies!
13.11.2019.