Oktobra izskaņā Madonas novada jauniešu centru vadītāji viesojās jauniešu centrā Dzelzavā, lai apspriestu dažādas aktualitātes.
– Reizi mēnesī jaunatnes centru darbiniekiem ir metodiskā diena, kad dodamies uz kādu novada jauniešu centru. 31. oktobrī jaunatnes darbā iesaistītie viesojās Dzelzavā. Šajās tikšanās reizēs atskatāmies uz aizvadīto mēnesi, paveikto darbu, dalāmies pieredzē. Plānojam dažādus pasākumus, apspriežam tuvojošās aktualitātes jaunatnes jomā. Pašlaik nozīmīgākais pasākums ir jaunatnes lietu gada balva „Sudraba gailis", – par aizvadīto tikšanos stāsta Dzelzavas pagasta jaunatnes lietu speciāliste Evija Rubule.
Lai gan jauniešu centrs Dzelzavā darbojas pavisam īsu brīdi, jaunieši to aktīvi apmeklē, tiek organizēti dažādi pasākumi, piedāvātas radošas darbošanās.
Turpina Evija Rubule: – Novembris ir valsts svētku mēnesis. Pašlaik lielākā uzmanība tiek vērsta uz kultūras pasākumiem, kas notiks par godu Latvijas dzimšanas dienai. Savukārt pēc šiem svētkiem jauniešiem organizēsim picu cepšanas vakaru. Priecājos, ka pagasta bērni ir aktīvi un ne tikai iesaistās ideju īstenošanā, bet arī dalās ar savām vēlmēm. Jauniešiem patīk darboties, tāpēc vairāk tiek domāts par tematiskajiem pasākumiem, kuros paši var iesaistīties, piemēram, cept picas, grebt ķirbjus, kā tas bija 31. oktobrī. Arī ikdienā bērni nāk uz centru, spēlē galda spēles, pavada laiku kopā. Tas priecē un sniedz gandarījumu par jau paveikto darbu.
06.11.2019.