CESVAINES novada domes zālē 7. novembrī ikviens interesents tiek aicināts uz izstādes atklāšanu.
– Šī būs Cesvaines audēju un rokdarbnieku izstāde, kas ir kā atskaite par aizvadītajā gadā paveikto. Diemžēl telpa ir ierobežota un grūti pateikt, kādus darbus izkārtosim, bet aizvadītais gads bijis darbīgs, ir pietiekami daudz dažādu rokdarbu, kurus vēlamies parādīt novada iedzīvotājiem un viesiem. Lai gan šobrīd ir ļoti saspringts laiks, jāīsteno dažādi projekti, neraugoties uz to, rokdarbu studijā darbs noris un tiek domāts par jaunām iecerēm un to īstenošanu. Priecājos, ka rokdarbnieces ir atsaucīgas un aktīvas, labprāt iesaistās nodarbībās, bet vienmēr jau varētu vēlēties kuplāku dalībnieku skaitu. Novērtēju ikviena interesi un vēlmi darboties un iemācīties jaunas prasmes, gūt zināšanas, – pastāstīja Vanda Podiņa.
Izstāde „Lūgšana saulei" tiks atklāta pulksten 15. Paredzēta tikšanās ar studijas vadītāju Vandu Podiņu un darbu autoriem. Pasākuma laikā muzicēs etnomūzikas dziedātāja Inga Karpiča.
29.10.2019.