VESTIENĀ pagājušā gada nogalē nodibināts jauniešu klubiņš "Mēs". – 28. martā bija pirmā sanāksme, uz kuru tā dibinātāja Modrīte Rubene aicināja uz tautas namu Vestienas iedzīvotājus, kurus interesē bērnu un jauniešu problēmu risināšana, lai sekmētu viņu brīvā laika pavadīšanas daudzveidību, veicinātu pašizglītošanos un interešu paplašināšanos.
– Klubiņam "Mēs" pašvaldība atvēlējusi divas nelielas, jaukas telpas Vestienas muižas ēkā. Tās mums kopīgiem spēkiem būs jāremontē un jāiekārto, bet bērniem jau ir iespēja krāsot un darboties. Dalībnieku vecums – sākot no 1. klases. Darbu jau plānojam, atsaucība arī no vecāku puses ir ļoti liela, – atklāj klubiņa dibinātāja un vadītāja Modrīte Rubene.
Autore: ASTRA ZAGORSKA