LUBĀNAS novada veselības un sociālās aprūpes centrā rīt, 3. oktobrī, par godu Starptautiskajai senioru dienai ar skaistu pasākumu tiks godināti centra klienti.
– Senioru diena tiek atzīmēta katru gadu, un cenšamies pasākumu dažādot. Iepriekš kopīgi gatavojām apsveikumus un viens otram tos pasniedzām. Lai gan jau vakar šie svētki tika nedaudz iezīmēti, jo centrā viesojās novada domes priekšsēdētājs Tālis Salenieks, 3. oktobrī klientiem par prieku tiek organizēts koncerts, – atklāja veselības un sociālās aprūpes centra sociālā darbiniece Alīna Jelagina. – Katram centra klientam ir patiess prieks, ka viņi netiek aizmirsti. Ar prieku gaida katrus svētkus. Arī šoreiz, atzīmējot Starptautisko senioru dienu, zālē tika klāts galds ar baltu galdautu un aizdegtas sveces. Tas klientiem rada patiesu svētku izjūtu. Spēcīgākie centra iemītnieki sanāca zālē un noklausījās priekšsēdētāja uzrunu, pēc tam mielojās ar kūku. Bet pats gaidītākais notikums tomēr ir šis koncerts, kas norisināsies rīt, pulksten 16, kad centrā viesosies duets „Sandra" un būs svētku mielasts. Tāpat kolektīvs teiks uzrunu un labus, uzmundrinošus vārdus. Svarīgas ir emocijas un kopābūšanas mirkļi, kas ikdienu spēj padarīt gaišāku un priecīgāku.
02.10.2019.