Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Baltie loki Madonas parkā
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

Madonas slimnīca — vislabākā

Redakcija

Autors • 28.03.2008.

Burtu lielums

Sagaidot Lieldienas, man nāca prātā bērnība un jaunība, kad biju vesela un apmierināta ar visu. Bet gadu gājumā saslimu ar ļoti smagu diabētu un tā komplikācijām, un mana dzīve izmainījās. Pirms gada man atklāja ļaunu slimību. Griezos kā parasti pie savas ļoti zinošās, iejūtīgās, bezgala žēlsirdīgās ģimenes dakteres Sandras Gritānes.

Viņa man sarunāja vietu Madonas slimnīcas terapijas nodaļā. Nokļuvu pie nodaļas vadītājas Birutas Vindeles, kas ir ļoti saprotoša. Mani izmeklēja un ieteica nekavējoties braukt uz Linezera slimnīcu. Tur mani izmeklēja un pateica, ka vēzis tas nav, bet, kādēļ asinsaina kļuvusi „raiba", tas vēl esot jautājums. Sākās asins pārliešana, un pēc 10 dienām atgriezos mājās. Pagāja mēnesis. Atkal kļuvu bezspēcīga un naktīs jutu sāpes. Vēlreiz griezos pie savas ģimenes ārstes un medmāsas Savickas. Šoreiz nokļuvu Madonas slimnīcas terapijas nodaļā pie dakteres Ingas Raudas. Ar Madonas slimnīcu un ārstēšanu esmu ļoti apmierināta. Man liekas, ka telpas un ārstēšana šeit ir pārāka par citām slimnīcām, jo savā mūžā esmu ārstējusies vairākās slimnīcās, bet 1. vietu dodu Madonas slimnīcai. Pateicos SIA „Madonas slimnīca" valdes priekšsēdētājam Bruno Kokaram, kam kopā ar atbalstītājiem ir izdevies uzcelt tik skaistu un labiekārtotu slimnīcu.

Izsaku sirsnīgu pateicību maniem dakteriem par ārstēšanu. Novēlu jums visiem gaismas, mīlestības un sirdsmiera apmirdzētas dienas!

Autore: T. ŠIDLOVSKA
Varakļānos


Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px