LUBĀNAS novada domes izpilddirektors Ivars Bodžs uzskata, ka sniega biezums Lubānā plašsaziņas līdzekļos esot zināmā mērā "uzpūsts". Jautāts par iespējamajām sniega radītajām problēmām, Ivars Bodžs vakar "Staram" teica: – Sniega biezums dažādās vietās bijis dažāds – ir ziņas arī par 60-70 centimetriem, taču drīz jau viss nokusīs.
Vispār tas nav nekas īpašs, un kurš tad mērīja? Pašvaldībai savas sniega tīrīšanas tehnikas nav. Toties ir noslēgti līgumi par šo darbu izpildi ar VAS "Latvijas valsts meži", pašvaldības SIA "Lubānas KP", ar zemnieku saimniecību "Bļodāri", Meliorācijas sistēmu pārvaldi, palīdzēja arī Lauku atbalsta dienests. Jāšaubās, vai ūdens līmenis Aiviekstē celsies, sniegam kūstot.
Runājot par apkures sezonu Lubānā – esot gājis samērā "raibi", bijušas arī tehniskas problēmas, uzņēmumam grūti ar apgrozāmajiem līdzekļiem, jo esot daudz nemaksātāju.
Autore: ASTRA ZAGORSKA