14. augustā "Stara" redakcijā iegriezās Vladimirs Saveļjevs ar "Maxima
X" veikalā iegādātu arbūza pusi un vaicājumu: "Ko darīt, ja nopirktais
arbūzs ir ieskābis?"
– Neiešu taču pāris eiro dēļ strīdēties un bojāt
nervus, taču kā arbūzs varēja būt 14. augustā iepakots un jau ieskābis?
– vaicāja pircējs.
Viņš arbūza pusi aiznesis atpakaļ uz veikalu, vēloties atgūt naudu, bet, tā kā čeka nav bijis (aizmirsies paņemt), vien uz iepakojuma redzama piederība "Maxima X" veikalam, pārdevēja ieteikusi samainīt arbūzu.
Patērētāju tiesību aizsardzības likums runā vairāk par nepārtikas precēm. Tomēr – ko darīt, ja gadījies nopirkt, piemēram, bojāties sākušu arbūzu? Tas nopirkts jau iepakots pārtikas plēvē, veikalā nav iespēju pagaršot, kaut arī pēc iegādes, rūpīgi papētot, var redzēt, ka miza ir plānāka un iedzeltena. Arī garša liecināja, ka ar arbūzu kaut kas nav labi (pagaršojām).
Pārtikas un veterinārā dienesta Pārtikas uzraudzības departamenta Pārtikas izplatīšanas uzraudzības daļas vecākā eksperte Vineta Grīnberga sniedza skaidrojumu, ka ikviens pircējs, ja vien viņam ir pamatotas pretenzijas par iegādātās pārtikas kvalitāti, var atdot preci pārtikas veikalā, ja vien viņam ir saglabāts pirkuma čeks līdz pārtikas produkta izlietošanas brīdim. Ar čeku un iegādāto pārtiku vajadzētu doties uz tirdzniecības vietu, kur prece iegādāta, un vienoties par to, vai tā tiks apmainīta pret kvalitatīvu vai atdota atpakaļ, par to saņemot naudu. – Ja nebūs čeka, kā pierādīsi, kur un ko nopirka. Tā ir pircēja kļūda, ka nepaņēma pirkuma čeku. Taču pretenzijas viņš var celt, var iesniegt sūdzību PVD.
PVD Austrumvidzemes pārvaldē mums skaidroja, ka pircējs, ja vēlas pierādīt savu taisnību, var nogādāt arbūzu uz "BIOR" laboratoriju, lai noteiktu analīzes, bet tad ir jārēķinās, ka par analīzēm būs arī jāmaksā. Tiesa, PVD var izsekot partiju, zinot, kāda ir izcelsmes valsts (šajā gadījumā – arbūza izcelsmes valsts ir Krievija). Katrai partijai ir savs numurs. Var pasekot, kādi izskatās augļi un dārzeņi, un var gadīties, ka kāds arbūzs jau ir sācis no iekšpuses bojāties, bet no ārpuses to nevar pateikt. Ja minētais arbūzs ir griezts uz pusēm dienā, kad tas iegādāts, tātad tas jau ir bijis bojāts iekšpusē, un veikala darbinieki jau tikai sagriež, bet nepagaršo, nevar atbildēt par arbūza kvalitāti. Sagrieztā veidā arbūzi arī ātrāk bojājas, un ķirbjaugiem pēc izskata un no ārpuses bieži vien nav redzamu defektu. Ideāli būtu, ja par arbūza kvalitāti no lauka līdz galdam varētu sniegt garantijas.
Diemžēl šajā gadījumā pircējs nebija paņēmis veikalā čeku, līdz ar to bez pirkumu apliecinoša dokumenta nevar būt situācijas noteicējs.
Tomēr patērētājam ir tiesības vērsties veikalā visos gadījumos, ja viņu neapmierina preces kvalitāte, un veikala administrācija izvērtē katru gadījumu atsevišķi, pieņemot lēmumu. Ja pircējs nav apmierināts ar veikala lēmumu, viņš var iesniegt savu prasību arī Patērētāju tiesību aizsardzības birojā.
20.08.2019.