SARKAŅU pagastā no 1. līdz 4. jūlijam bērni un jaunieši pulcēsies dienas nometnē „Dzīvo zaļi!". Nometne tiek rīkota Madonas novada pašvaldības projekta „Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumu īstenošana Madonas novada iedzīvotājiem" ietvaros.
Par veselības veicināšanas nometnes "Dzīvo zaļi!" plānotajām aktivitātēm pastāstīja Sarkaņu pagasta jauniešu multifunkcionālā centra „Logs" vadītāja un nometnes darba organizatore Krista Vorslava: – Dienas nometne notiks Sarkaņu pagasta jauniešu multifunkcionālajā centrā „Logs" Biksērē, tā paredzēta 7 līdz 17 gadu veciem jauniešiem. Nometnei jau dalībnieki ir pieteikušies, un paredzams, ka tie būs 19 jaunieši no Sarkaņu pagasta un Madonas. Dienas nometnes laikā plānotas dažādas aktivitātes. Pirmajā dienā būs iepazīšanās, saruna par atkarībām, alkoholu, cigaretēm un vēlēšanos dzīvot aktīvi, ievērojot veselīgu dzīvesveidu. Pārrunāsim arī veselīga uztura pamatprincipus. Nometnes dalībniekiem paredzēta arī ekskursija uz Ērgļu novadu, apmeklējot Blaumaņa muzeju „Braki" un pastaigu taku „Tiltiņi". Ir ieplānota arī Sarkaņu pagasta apkārtnes iepazīšana, došanās uz Bieziņa muzeju „Dilmaņi" un citas aktivitātes.
26.06.2019.