Šogad „Ģitāristu sesijas" programmā paredzēts jaunums – „Draugos ar mp3". Tie būs vakara pasākumi kafejnīcā, kur instrumentālisti varēs rādīt savu meistarību, izmantojot sesijas mājas lapā www.madona.lv/gitses atrodamās vai pašu sarūpētās fonogrammas.
Šajā parādē varēs piedalīties ikviens, un būs arī balvas. Ilggadējie sesijas sadarbības partneri, mūzikas preču veikals „Tava skaņa" katrai pasākuma nominācijai sarūpējuši: ģitāristiem – skaņošanas tjūnerus, labākajam bundziniekiem – metronomu, bet veicināšanas balvās būs ģitāru statīvi un bungu trenažieris. Šī jaunā, interesantā un atraktīvā sesijas sastāvdaļa notiks kafejnīcā „Kore" ar ieejas taloniem Ls 1 vērtībā. Pirmdien, 24. martā, pulksten 20 savu virtuozitāti, fantāzijas lidojumu, ritma, stila izjūtu un muzikalitāti rādīs ģitāristi, 25. martā – basģitāristi, bet ceturtdien, 27. martā, – bundzinieki.
„Draugos ar mp3" var pieteikties, sūtot e-pastu: [email protected] vai sesijas laikā, darot to zināmu organizatoriem. Vienu balvu noteiks žūrija (ģitārists Pauls THEMOLE, basģitārists Murovejs un bundzinieks Andris Buiķis), otru balvu – skatītāju balsojums.
Svētdienas vakarā madonieši „Korē" tiek gaidīti uz „Rockabilly Aple" uzstāšanos un meistaru Jam session. Vakaru turpinājumos dzirdēsit: jazz, country, šlāgeri, blues meistaru izpildījumā.
25. martā kafejnīcā gaidām viesus no Igaunijas – tēvu un dēlu Joamets, kuri muzicē arī Latvijas klausītājiem zināmajā grupā „Chicken band". Tēvs Andre`s ir kantri mūzikas ģitārists, bet juniors Laurs Joamets ir lielisks „Led Zeppelin" pazinējs un citu hard & heavy klasikas dziesmu izpildītājs. Madonā tie būs augstvērtīgas un klusas mūzikas nostalģijā un romantikā tērpti vakari.
Autors: IMANTS PULKSTENIS
„Ģitāristu sesijas" organizators