LIEZĒRES pagasta pensionāri, kuru saskarsmes brīžus aprūpē Marija Dauģe, tiksies pirmdien, 24. martā, Otrajās Lieldienās. – Esam iecerējuši konkursu par skaistāko Lieldienu kompozīciju un interesantāko Lieldienu oliņu.
Tā mums ir jau izveidojusies tradīcija – katru gadu sanākt kopā šajā dienā, jo parasti Pirmās Lieldienas jau visiem gribas pavadīt kopā ar ģimeni, – ieskicē Marija Dauģe un piebilst, ka uz kopā pasēdēšanu ar saviem „groziņiem" nāks uz Liezēres sākumskolas telpām Ozolos, savukārt pensionāriem no Liezēres puses būs autobuss 11.30, lai atbrauktu uz pasākumu pulksten 12, svētku pilnskanībai priecātos arī par ciemiņiem – pensionāru mazbērniem, tuviniekiem.
Autore: ASTRA ZAGORSKA