Madonas pansionāta direktore Rasma Ozoliņa visvairāk ir gandarīta par atsaucību un labdarību iemītniekiem un šai valsts aprūpes iestādei. Apmēram pirms nedēļas pansionāta darbiniekiem un tā iemītniekiem patīkamu pārsteigumu, bez iepriekšējas pieteikšanās, jau otro gadu sagādājušas pilnīgi svešas meitenes – Līga Lieplapa un viņas draudzenes – Diāna, Gunita, Diāna un Māra, piecas meitenes no Madonas, Ļaudonas, Praulienas, kas nav vēlējušās nosaukt savus uzvārdus.
Viņas darbojas dažādās jomās, kopā izdomājušas pansionāta iemītniekiem veltītu pasākumu, kurā iesaistīja arī Madonas bērnu un jauniešu centru, kas pansionātā iekārtoja jauku bērnu zīmējumu izstādi, kas vēl tagad te skatāma.
Viņas noorganizēja arī koncertu, kurā piedalījās bērnudārza "Saulīte" bērni (ārkārtīgi atsaucīgi ne pirmo reizi), Madonas pilsētas 1. vidusskolas 2. klases audzēkņi daiļlasītāji, Dace un Līga no Madonas katoļu baznīcas spēlēja un dziedāja kopā ar Gundaru, kas lasīja savu dzeju. "Ziķu" dārzniecība sagādājusi skaistu mirkli, pasniedzot ziedu katram iemītniekam.
Šoreiz gan nebijis Artūra Grandāna, kas te ir savējais, bieži iepriecina, noorganizējot koncertus, pat ar pūtēju orķestra mūziku.
– Īpaši man patika, ka 7. marta pasākumā bija iesaistījušās arī šo meiteņu vecmāmuļas – izcepušas ļoti skaistu torti, sējušas sieru, sagādājušas augļus u. c. Tas viss mums jau otro reizi nāca bez īpaša uzaicinājuma, neminot iemeslu. Domāju, ka šo meiteņu mērķis ir apciemot mūs gadā vismaz vienu reizi. Tas ir burvīgi, – priecājas Rasma Ozoliņa. – Labdarības sakarībā jāpiemin arī Madonas pensionāru biedrības priekšsēdētāja Vija Kārkliņa, kas, īpaši uz Lieldienām, izstaigā visas istabiņas, ar katru iemītnieku aprunājas un apsveic ar nelielu dāvaniņu. Viņa arī pie mums organizē Edītes Birkas ansambļa "Veldze" koncertus, kas mūsu ļaudīm tik ļoti patīk.
Vairāk lasiet laikrakstā STARS. 15.03.2008.
Autore: ASTRA ZAGORSKA
OĻĢERTA SKUJAS foto