ĒRGĻU novada sociālās aprūpes centram nākamgad 1. janvārī gaidāmi lieli svētki – tiks svinēta 60 gadu jubileja.
– Lai nosvinētu šo skaisto jubileju, gribam atcerēties pašu sākumu. Griežamies ar lūgumu pie lasītājiem, bijušajiem darbiniekiem un visiem, kas kādā veidā saistīti ar ēku Parka ielā 4. Ja kādam mājās fotoarhīvos glabājas kāda bilde vai avīžu raksts, ir padomā interesants atmiņu stāsts, kas saistās ar aprūpes centra (Ērgļu pansionāta) pirmsākumiem, lūdzam padalīties arī ar mums. Fotomateriāliem, avīžu rakstiem izveidosim kopijas un pēc tam atdosim īpašniekiem. Lūdzam dalīties arī ar jebkāda veida informāciju, ja tāda ir pieejama, par policijas (milicijas) iecirkni, kā arī par dzimtsarakstu nodaļu, kas arī atradās aprūpes centra telpās. Būsim pateicīgi par jebkāda veida informāciju par mūsu aprūpes centra vēsturi. Šobrīd vismazāk zināmā ir tieši par laiku, kad šeit atradās milicijas iecirknis un dzimtsarakstu nodaļa. Informāciju lūdzam sūtīt uz e-pastu [email protected], kā arī klātienē – Parka ielā 4 – vai pa tālruni 20305538, – aicina Ērgļu sociālās aprūpes centra sociālā aprūpētāja Ieva Liepiņa. – Ziņas tiek meklētas arī dažādos arhīvos, lai līdz sociālās aprūpes centra jubilejai jau būtu izveidots interesants projekts par notikumiem 60 gadu gaitā. Padomā ir īsfilma un stendi ar vēsturisko informāciju. Tiks izveidots arī arhīvs, lai nākamās paaudzes varētu ielūkoties notikumos daudzu gadu griezumā.
8.05.2019.