3. maijā
Saņemts izsaukums uz Lubānu, kur dzīvojamās mājas dūmvadā
dega sodrēji. Ņemot vērā, ka šobrīd ir iestājies salīdzinoši vēss laiks
un daļa iedzīvotāju atkal aktīvi izmanto savas apkures ierīces, VUGD
aicina iedzīvotājus uzmanīgi apieties ar uguni un nepārkurināt krāsnis
vai nenovietot degtspējīgus priekšmetus pie krāsns, kā arī uzstādīt
savos mājokļos dūmu detektorus, kuri laikus brīdinās par izcēlušos
ugunsnelaimi.
8.05.2019.