Man ir liels prieks sveikt madoniešus 81. pilsētas gadadienā!Patīkami raudzīties, kā Madona izskatās tieši šo svētku sagaidīšanas dienā. Ar katru gadu tā tiek vairāk un skaistāk sakopta.
Priecē arī
senlolotās jaunbūves, kā sporta halles būvēšana, Madonas kultūras nama
rekonstrukcija, sevišķi tāpēc, ka, pēc tēva nostāstiem, mans vecaistēvs
piedalījies aizsargu nama atklāšanas svinībās.
Mana dzimtā puse ir Dzelzava, tālākās gaitas aizveda mani uz Jēkabpili, pēc tam – mācības Mālpils, Kandavas tehnikumos. Pēc Kandavas tehnikuma beigšanas atgriezos Madonas rajonā, Kusā. Strādāju dažādos amatos meliorācijas uzņēmumā, Aronas pagastā.
Mans pašreizējais darbs ir cieši saistīts ar Madonas pilsētu, gan kā SIA "Madonas siltums" vadītājam, gan kā Madonas pilsētas domes deputātam.
SIA "Madonas siltums" ir paveikts liels darbs, tomēr daudz darba vēl priekšā, jāsakārto siltumtrases, jāveic pārējo katlumāju rekonstrukcija.
Uzskatu, ka man dzīvē ir veicies, ģimenē ir sieva, trīs dēli, viena meita, trīs mazbērni, strādāju ar labiem cilvēkiem.
Man patīk strādāt komandā. Runājot par pilsētas domi, priecē tas, ka visi deputāti ir radoši, zinoši, atsaucīgi. Patīkami ir tas, ka ar katru gadu apgūstam arvien lielākus līdzekļus, kas tiek ieguldīti Madonas izaugsmē. Ar katru gadu vairāk tiek atbalstīti pilsētas trūcīgākie iedzīvotāji un vientuļie pensionāri.
Madoniešiem novēlu kļūt neiecietīgākiem pret nekārtību cēlājiem, kas apraksta, apzīmē māju sienas, demolē kopīgo īpašumu, neciena citu cilvēku ieguldīto darbu, jo tikai kopīgi noteikti varam savaldīt vandaļus.
Atcerēsimies svētkos, ka šī ir mūsu pilsēta, mūsu mājas un tikai mums pašiem par tām jārūpējas un jāsargā.
Sveicu visus Madonas iedzīvotājus pilsētas svētkos, novēlu laimi personīgajā dzīvē, labu veselību!
Autors: ULDIS LIELVALODIS