Ērgļu sociālās aprūpes centrā „Kastaņas" notiek aktīva darbošanās, gan plānojot un organizējot pasākumus, gan labiekārtojot teritoriju.
– 8. aprīlī sociālās aprūpes centra personāls kopā ar tā klientiem darbojās teritorijas sakopšanas talkā. Šādas talkas tiek organizētas divas reizes gadā. Šoreiz tika grābtas lapas, bet lielākie darbi norisinājās ābeļdārzā, kur tika zāģēti nokaltušie zari. Priecājos par klientu aktivitāti un lielo vēlmi darboties. Katrs strādāja atbilstoši saviem spēkiem. Sociālās aprūpes centram ir plaša teritorija, kuru sakopjam un labiekārtojam. Ir ne tikai ābeļdārzs, bet arī ogu krūmi, kas prasa rūpes, bet vasarā un rudenī mums ir ogas un āboli, – pastāsta Ērgļu sociālās aprūpes centra „Kastaņas" vadītāja Ieva Dūduma.
Savukārt, lai centrā dzīvojošajiem ikdiena būtu interesantāka, tiek organizēti dažādi pasākumi.
– Sociālās aprūpes centrā dzīvo ļoti aktīvi cilvēki. Lai ikdienu padarītu krāsaināku, regulāri tiek organizēti dažādi pasākumi. Cenšamies centra iemītniekus iepriecināt vismaz reizi mēnesī. Klientus iesaistām ne tikai kā skatītājus, bet arī dalībniekus, visbiežāk dažādos teātra uzvedumos, – atklāj sociālā darbiniece Evita Vaska. – Iemītnieki aktīvi iesaistās dažādās sporta spēlēs, ar prieku dejo. Sadarbojamies arī ar citiem sociālās aprūpes centriem un braucam ciemos, kā arī aicinām uz „Kastaņām". Vasarā pasākumi vairāk notiek brīvā dabā. Atzīmējam arī gadskārtu svētkus, rīkojot koncertus un balles, saglabājot tradīcijas.
10.04.2019.