Ar zelta medaļām no Ozolniekiem mājās atgriezusies Madonas bērnu un jauniešu centra komanda, kas piedalījās XIII Latvijas bērnu un jauniešu invalīdu sporta federācijas boccia čempionāta finālsacensībās.
Komandā spēlēja madonieši Mareks Auziņš, Aleksejs Smirnovs un murmastēnietis Leonards Latkovskis. Spraigā cīņā tika izcīnītas četras uzvaras – pār Saldus komandu ar rezultātu 11 : 1, Rīgas 66. vidusskolu – 14 : 1, Baldoni – 4 : 2 un Krāslavu – 6 : 3. Apsveicam jaunos čempionus!
Paldies jauniešiem par pašaizliedzīgu darbu treniņos. Paldies arī Madonas rajona padomei (personīgi – Staņislavai Pommerei) par finansiālu atbalstu dalībai boccia sacensībās.
Autore: ANITA KRAUKLĪTE
Madonas bērnu un jauniešu centra boccia trenere
AUTORES foto