Pulkveža Oskara Kalpaka piemiņas kausu militarizētās stafetes 15 gadu jubilejā izcīnīja Pāvilostas jaunsargi, otrie – 206. Gulbenes jaunsargu vienība, trešie – pagājušā gada uzvarētāji – Ērgļu vidusskolas komanda.
„Stars" jau rakstīja, ka „Smeceres sila" sporta bāzē 5. martā par O. Kalpaka piemiņas balvām sacentās 84 komandas (420 dalībnieku) no visiem Latvijas novadiem, arī no Lietuvas.
Šajās sacensībās, kad slēpošanu aizstāja skriešana, daudzas komandas atviegloti uzelpoja, jo šoziem paslēpot iznācis ļoti maz. Protams, rezultātus ietekmēja arī dalībnieku vispārējā fiziskā sagatavotība, granātu metienu un šaušanas precizitāte.
Jaunākajā zēnu grupā 30 vienību konkurencē pārliecinoši uzvarēja Madonas pilsētas 1. vidusskolas puišu komanda, otrajā vietā – Ērgļu vidusskolas zēni, trešajā – 510. Pļaviņu jaunsargu vienība. Meiteņu sacensībā 1. vietā – 510. Pļaviņu jaunsargu vienība, otrajā – Kalsnavas pamatskolas komanda, trešajā – 302. Tilžas jaunsargu vienība. Vecākajā grupā pirmā bija jaunsargu komanda no Gulbenes, otrajā vietā – Lejasciema jaunsargu vienība, trešajā – Madonas Valsts ģimnāzijas jaunietes.
Vairāk lasiet laikrakstā STARS. 11.03.2008.
Autore: IVETA ŠMUGĀ
OĻĢERTA SKUJAS foto