CESVAINES internātpamatskolas audzēkņiem marts iesācies ar "Bērnu žūrijas" noslēguma pasākuma apmeklējumu Rīgā, Ķīpsalā. – Skolā pilnā apjomā notika O. Kalpaka piemiņai veltītās šaušanas sacensības, labākie tika apbalvoti ar diplomiem un saldumiem.
Balva savā ziņā bija arī brauciens uz šim notikumam veltīto koncertu Madonas kultūras namā, – stāstīja direktores vietniece audzināšanas darbā Inta Siliņa, – sadarbībā ar Madonas rajona padomes galveno speciālisti Staņislavu Pommeri, un divreiz mēnesī grupa bērnu brauc uz projekta "Zini, ko vēlies" nodarbībām, kur apgūst dažādas prasmes, kā arī viņiem organizē dažādas aktivitātes. Sadarbībā ar Latvijas Bāreņu biedrību 18. martā rīkosim Lieldienu svinēšanu kopā ar Mālpils un Drabešu internātpamatskolas bērniem, būs kopīgs koncerts, radošās darbnīcas, bērniem būs iespēja krāsot olas un veidot apsveikumus, gatavot dažādas lietiņas saistībā ar Lieldienām. Plānojam ekskursiju ciemiņu bērniem pa Cesvaini.
Autore: ASTRA ZAGORSKA