PRAULIENAS pagastmājas zālītē 8. martā pašvaldība iedzīvotājiem dāvināja jauku koncertu – "Jums, sievietes", par kuru saņemts daudz atzinīgu vārdu.
– Piedalījās Varakļānu kultūras nama vīru vokālais ansamblis un Vita Krūmiņa no Cesvaines, skolotāja Margarita Šķēle piedāvāja ļoti izjustu dzejas lasījumu, – vakar pastāstīja pagasta kultūras pasākumu organizatore Sarmīte Lazdiņa, – nobeigumā klausītāji nāca klāt un sirsnīgi pateicās.
Autore: ASTRA ZAGORSKA