Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

Pateicība kultūras darbiniekiem

Redakcija

Autors • 08.03.2008.

Pateicība kultūras darbiniekiem
Burtu lielums

Ceturtdien Madonas pilsētas kultūras namā rajona padome organizēja pateicības sarīkojumu rajona kultūras darbiniekiem. Līdzās pateicības rakstiem, ko saņēma kolektīvu vadītāji un vairāku pašvaldību līderi, sapulcējušies ļaudis apskatīja atjaunoto Madonas kultūras iestādi, ieklausījās Intara Zommera ģitārspēlē un dziedājumā, cienājās ar kafejnīcas „Kore" sarūpēto cienastu un noklausījās koncertu, kurā uzstājās Nacionālo bruņoto spēku Sauszemes spēku orķestris.

– Marts ir pirmais pavasara mēnesis, kurā vairākus gadus pēc kārtas tiekas rajona kultūras darbinieki, kas saistīti ar tautas mākslu, – uzrunājot klātesošos, sacīja rajona padomes kultūras darba organizatore Inga Arāja. – Rajona pateicības raksti tiks pasniegti tiem kolektīvu vadītājiem, kas 2007. gadā ar saviem kolektīviem piedalījās rajona skatēs, ieguldot darbu tautas mākslas nozares saglabāšanā un attīstībā.

Gandrīz simboliski klātesošie tikās pirms 8. marta, jo nav noslēpums, ka kultūras jomā darbojas īpaši daudz daiļā dzimuma pārstāvju.

– Mani priecē, ka pasākumā jūs pulcējaties nevis lai saņemtu ļoti lielas balvas vai materiālus labumus, bet cerībā, ka šī diena ir citāda nekā tās dienas, kad jūs radāt svētkus citiem, – teica rajona padomes izpilddirektore Ruta Klodāne.

– Katru gadu esam centušies tikties citā vietā, jo tā ir laba izdevība paskatīties, kā klājas kolēģiem, un šodien ir ilgi gaidīts brīdis, kad varam sanākt Madonas kultūras namā, kas atrodas rajona centrā, un apskatīties, kādas pārmaiņas īstenotas pāris gadu laikā.

Tā kā pērn notika ne tikai rajona skates deju, koru un folkloras nozares pārstāvjiem, bet arī rajona skates vokālajiem ansambļiem, un trīs rajona vokālie ansambļi piedalījās Latvijas senioru vokālo ansambļu konkursā, vispirms tika pasniegtas valsts aģentūras „Tautas mākslas centrs" piešķirtās pateicības. Par ilggadēju radošu ieguldījumu vokālās mūzikas attīstībā un novada kultūrvides veidošanā pateicības rakstu saņēma vokālā ansambļa „Veldze" mākslinieciskā vadītāja Edīte Birka.

Vairāk lasiet laikrakstā STARS. 08.03.2008.

Autore: INESE ELSIŅA

OĻĢERTA SKUJAS foto

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px