MĀRCIENAS kultūras namā tikko noslēgusies radošā darbnīca trauku gatavošanā no platēm, bet jau tiek domāts par nākamajām.
Stāsta Mārcienas kultūras darba organizatore Zanda Buzina: – Pēc veiksmīgi aizvadītas nodarbības, kurā gatavojām dažādus dekoratīvos traukus no platēm, vienojāmies, ka ir jāturpina organizēt radošās darbnīcas. Februāris ir Sveču mēnesis, tādēļ nolēmām, ka šomēnes mācīsimies liet sveces, bet no burciņām un dažādiem dekoratīvajiem materiāliem gatavosim svečturus. Pēc tam būs apskatāma darbiņu izstāde.
08.02.2019.