Baltie loki Madonas parkā
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

Sākums cerīgs: reģistrēti 24 bērniņi

Redakcija

Autors • 06.03.2008.

Burtu lielums

Šis gads Madonas pilsētas pašvaldībai ir sācies cerīgi arī demogrāfiskās situācijas izvērtējuma ziņā. Pēc datu apkopošanas Madonas pilsētas dzimtsarakstu nodaļas vadītāja Valentīna Ozoliņa „Stara" lasītājus var iepriecināt ar jauku ziņu – līdz šāgada 1. martam jeb pirmajos divos mēnešos ir reģistrēti 24 bērni.

– Tas ir labs rādītājs, un tas ir arī krietni vairāk nekā tai pašā laikā pirms gada. Pērn 24. bērniņš tika reģistrēts tikai 4. aprīlī. Ja tā turpināsies, tad reģistrēto bērnu skaits šogad varētu būt viens no lielākajiem pēdējo gadu laikā. Pērn tika reģistrēts 81 bērniņš. Gribētos, lai šogad šis skaits būtu lielāks, bet, kā saka, dzīvosim – redzēsim, – uzsver Valentīna Ozoliņa.

Arī šogad jaundzimušajiem tiek dāvināta sudraba karotīte ar iegravētu uzrakstu „Audz Madonai!". Šī tradīcija aizsākās Madonas pilsētas 80. jubilejas gadā, un, protams, patīkami, ka tā joprojām tiek turpināta.

Vaicāta, vai Madonā ir reģistrēts arī kāds 29. februārī dzimušais bērniņš, pilsētas dzimtsarakstu nodaļas vadītāja atzīmē, ka šajā datumā tika reģistrēts viens bērniņš, bet tas nebija 29. februārī dzimušais. Iespējams, ka šajā datumā dzimušie bērniņi tiks reģistrēti martā.

Toties 29. februārī Madonā notikušas vienas laulības.
– Tas ir rets gadījums, jo jaunlaulātie, ņemot vērā, ka šis datums atkārtojas tikai pēc četriem gadiem, parasti to neizvēlas, – saka Valentīna Ozoliņa.

Autore: ŽEŅA KOZLOVA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px