Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaines pils
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

“Gribu būt prezidents” Ērgļu vidusskolā

Redakcija

Autors • 06.03.2008.

“Gribu būt prezidents” Ērgļu vidusskolā
Burtu lielums

3. martā Eiropas Parlamenta (EP) deputāts Valdis Dombrovskis viesojās Ērgļu vidusskolā, kur piedalījās 9.-12. klašu skolēnu konkursa „Gribu būt prezidents" fināla žūrijā.

Trim uzvarētājiem EP deputāts pasniedza balvas – braucienus uz Eiropas Parlamentu Briselē.

V. Dombrovskis arī tikās ar pārējiem vecāko klašu audzēkņiem, kam stāstīja par Eiropas dimensiju, kā arī atbildēja uz skolēnus interesējošiem jautājumiem par EP, politiskajām aktivitātēm un ekonomiku Latvijā.

Konkursu „Gribu būt prezidents" Ērgļu vidusskola rīko jau ceturto gadu. Šogad pirmo reizi tas tapa sadarbībā ar V. Dombrovska biroju Rīgā.

Pavisam 18 konkursa dalībnieku sacentās četrās atlases kārtās, atbildot uz jautājumiem četrās jomās: Eiroerudīts, politiskās aktivitātes, kultūra un sports, ekonomika.
Finālā no sešiem pusfinālistiem galvenās balvas – braucienus uz Eiropas Parlamentu Briselē – saņēma pirmo triju vietu ieguvēji: Kārlis Baltputnis – godpilnās pirmās vietas ieguvējs, Jānis Pīzelis – otrās vietas ieguvējs un Zane Grahoļska, kas konkursā ieguva trešo vietu. Pārējie trīs finālisti saņēma veicināšanas balvas.

Vairāk lasiet laikrakstā STARS. 06.03.2008.

Autore: LINDA EGLE
Valda Dombrovska preses sekretāre


Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px