12. janvārī
Cesvaines novadā Audi vadītājs braucis pie stūres,
būdams 3,09 promiļu reibumā, kā arī bez transportlīdzekļa vadīšanas
tiesībām.
Lubānā VW Transporter šoferim minimālā alkohola koncentrācija izelpā konstatēta 2,44 promiles.
13. janvārī
Pulksten 2.16 tika saņemta informācija, ka Madonā veikala stāvvietā novērots, ka automašīnas Subaru vadītājs un pasažieri lieto alkoholu. Ierodoties policijas norīkojumam, minētajā automašīnā neviena persona neatradās. Pulksten 3.44 likumsargi apturēja minēto automašīnu, kur noskaidrojās, ka tās vadītājs atrodas 2,75 promiļu reibumā.Visiem transportlīdzekļu vadītājiem noformēti administratīvā pārkāpuma protokoli.
14. janvārī
Pulksten 10 Ērgļos konstatēts, ka kādā dzīvoklī, atlaužot un bojājot tā durvis, noticis zādzības mēģinājums. Materiālie zaudējumi vērtējami 200 eiro apmērā. Uzsākts kriminālprocess.
Informāciju sagatavoja: ILZE MOTE,
Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes
priekšnieka palīdze
16.01.2019.