Kā esam jau informējuši, ar 1. aprīli, pamatojoties uz Madonas pilsētas domes lēmumu, mainīsies sadzīves atkritumu savākšanas un noglabāšanas normatīvs no viena iedzīvotāja. Tas tiek palielināts no 1,25 m3 uz 1,6 m3.
Tas nozīmē, ka par atkritumu savākšanu un noglabāšanu katram iedzīvotājam būs jāmaksā Ls 0,65 mēnesī (t. sk. 5% PVN). Plašāku skaidrojumu Madonas iedzīvotājiem, kāpēc bija jāpalielina sadzīves atkritumu savākšanas un noglabāšanas normatīvs, SIA „Madonas namsaimnieks" valdes loceklis Guntars Dzenis sniedz nupat iznākušajā „Domes Vēstnesī".
Autore: ŽEŅA KOZLOVA