27. decembrī Madonas un Lubānas novada mazpulcēni tikās pasākumā „Dāvināsim prieku".
Tikšanās notika mājīgajās bērnu un jauniešu centra telpās Madonā. Pasākums aizsākās ar sadraudzības spēli un sadalīšanos grupās. Tika piedāvātas trīs radošās darbnīcas – darbošanās ar mālu, piparkūku cepšana un garnēšana, kā arī kartona kārbiņu pārvērtību darbnīca.
Kamēr mazpulcēni darbojās, viņu skolotājiem tika mini konkursiņš „Atpazīsti Latvijas ārstniecības augus".
Kad piparkūkas bija izceptas un kārbiņas apgreznotas, varējām izceptās piparkūkas sapildīt kārbās. Tās vecgadā kā mazs pārsteigums tika uzdāvinātas Ļaudonas sociālās aprūpes centra iemītniekiem. Tādēļ arī iecerei tika dots nosaukums „Dāvināsim prieku", jo, darot ar prieku un mīļumu, citiem tiek dāvināts pārsteigums.
Pasākuma noslēgumā katra mazpulka komanda piedalījās izzinošā viktorīnā „Es Latvijā". Viktorīna ietvēra piecas dažādas jomas – vēsturi, dabu, faktus, mīklas un jautājumus par mazpulkiem.
Tikšanās paskrēja nemanot, un šķiroties bijām kļuvuši bagātāki gan ar zināšanām, gan jauniem draugiem.
Paldies pasākuma dalībniekiem, Ļaudonas veikalam „Katram", un uz sadarbību nākamajā gadā!
04.01.2019.