20. decembrī Madonas kultūras namā īstu pirmssvētku gaisotni radīja Madonas Valsts ģimnāzijas audzēkņi.
Vispirms skolēnu vecākus, vecvecākus un ikvienu klātesošo uzrunāja skolas direktore Vanda Maderniece un direktores vietniece mācību darbā Solita Medene. Ar atzinības rakstiem tika sveikti ģimnāzisti, kuriem ir labākās sekmes mācībās. Svinīgo pasākumu ievadīja un noslēdza skolas jauktais koris diriģentes Ijas Voiničas-Grīnas vadībā. Brīvi un emocionāli, iesaistot mūzikas instrumentus – zvaniņus, saksofonus, flautu un kahonu -, kora dziedājums uzbūra svētku kristāldzidro gaisotni.
Kā ik gadu katra klase bija sagatavojusi priekšnesumu, kas tika iesaistīts kopīgā stāstā,
šoreiz – uzvedumā pēc Sallas Simukas stāsta „Sirdsmāsas" motīviem. Dziesmas, dejas, mūzikas instrumentu spēle un aktiermeistarība no lielās skatuves lika pasmaidīt un līdzi just ikvienam šī uzveduma skatītājam.
28.12.2018.