Atgriežoties sniegam, Bērzaunes pagastā strādnieki jau no agra rīta strādā, lai iedzīvotājiem atvieglotu pārvietošanos gan pa ietvēm, gan autobusa pieturās.
Stāsta Bērzaunes pagasta pārvaldes vadītājs Edgars Lācis:
– Par sniega tīrīšanu pagastā atbild īpašumu uzturēšanas nodaļa. Šogad situācija ir uzlabojusies, īpaši Sauleskalnā, jo nepieciešamos darbus dara pagaidu nodarbinātās personas. Tiek veikti dažādi darbi. Šobrīd aktuāli uzturēt kārtībā pieturas un gājēju ietves, tās notīrot un nokaisot, lai nav slidens. Tie paši strādnieki tiek vesti arī uz Bērzauni, jo tur šobrīd nav pagaidu nodarbināto personu. Rūpējamies, lai pagasta iedzīvotājiem būtu gan darbs, gan sakopta apkārtne.
19.12.2018.