16. decembrī
Pulksten 9.21 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz kādu dzīvojamo māju Madonā, kur izcēlies ugunsgrēks.
Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka augšējā stāva dzīvoklī deg dīvāns un sadzīves mantas 6 kvadrātmetru platībā. Pirms VUGD ierašanās no ēkas saviem spēkiem evakuējās 12 cilvēki, bet vēl vienu cilvēku evakuēja ugunsdzēsēji glābēji. Ugunsgrēkā cieta viens cilvēks, kas tika nodots Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem. Pulksten 10.35 ugunsgrēks likvidēts.
Informāciju sagatavoja: SANDRA VĒJIŅA,
VUGD Prevencijas un sabiedrības
informēšanas nodaļas
vecākā speciāliste
18.12.2018.