Par godu Latvijas Republikas proklamēšanas 100. gadadienai 16. novembrī notika Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) svinīgais apbalvošanas pasākums.
Godinot cilvēkus, kuri snieguši ieguldījumu VUGD attīstībā, priekšzīmīgi pildījuši dienesta pienākumus, sasnieguši teicamus darba rezultātus un, riskējot ar savu dzīvību, glābuši citus cilvēkus, iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis un VUGD priekšnieks ģenerālis Oskars Āboliņš pasniedza vairāk nekā 100 apbalvojumu.
Svinīgā pasākuma laikā VUGD nodarbinātie saņēma arī tādus apbalvojumus kā "Par priekšzīmīgu dienestu", "Par drosmi", VUGD Goda raksts un Pateicība. Savukārt Iekšlietu ministrija piešķīra speciālo dienesta pakāpi pirms termiņa, Goda rakstu un Pateicību, Sudraba un Zelta "Goda zīmi", kā arī apbalvojumus iedzīvotājiem "Par pašaizliedzību".
16. novembrī Rīgā VUGD apbalvojuma zīmes "Par priekšzīmīgu dienestu" saņēma arī Vidzemes reģiona brigādes amatpersonas no Madonas puses. Ar Latvijas Republikas Iekšlietu ministrijas apbalvojumu Sudraba "Goda zīmi" tika apbalvots VUGD VRB Madonas daļas Varakļānu posteņa komandieris majors Dainis Skabs.
VUGD II pakāpes apbalvojuma zīmi saņēma Arnis Broks, VRB Madonas daļas Varakļānu posteņa vada komandiera vietnieks.
VUGD III pakāpes apbalvojuma zīmi saņēma: Sandis Bečs, VRB Madonas daļas Varakļānu posteņa vada komandiera vietnieks; Edvīns Ozoliņš, VRB Madonas daļas Varakļānu posteņa ugunsdzēsējs glābējs (autovadītājs); Guntars Ragozins, VRB Madonas daļas ugunsdzēsējs glābējs; Arnis Šmugais, VRB Madonas daļas inspektors; Normunds Briežkalns, VRB Madonas daļas nodaļas komandieris virsseržants.
Publicitātes foto
27.11.2018.