Uz Latvijas 100. dzimšanas dienu praulēnieši bija aicināti novērtēt neparastu fotoizstādi. Lai tajā piedalītos, bija jāsāk fotografēt jau pagājušā gada oktobrī.
Praulienas pagasta pārvaldes kultūras darba organizatore Sarmīte Lazdiņa aicināja pagasta iedzīvotājus, kuriem patīk fotografēt, izvēlēties vienu skatu un to iemūžināt visos četros gadalaikos. – Diemžēl atsaucība gan varēja būt lielāka, daudziem pietrūka izturības piedalīties gada garumā, jo konkurss ilga no pagājušā gada oktobra līdz šā gada novembrim. Ar savām fotogrāfijām piedalījās četri fotogrāfiju autori: Anna Purviņa, Mudīte Žihare, Inese Kolneja un PII "Pasaciņa" "Rūķīšu" grupiņa. Katram autoram bija ļauts izvēlēties, ko fotografēt. PII "Pasaciņa" grupiņa izvēlējās fotografēt egli un bērzu, kas izskatījās ļoti izteiksmīgi. Mudīte Žihare iemūžināja kociņu uz mūra ēkas, Inese Kolneja fotografēja savu māju no viena skatpunkta, Anna Purviņa iesniedza trīs dažādas fotogrāfijas, – pastāstīja Sarmīte Lazdiņa.
Fotogrāfijas vispirms bija apskatāmas Praulienas pamatskolas foajē, bet pēc tam fotogrāfiju izstādi varēs aplūkot Praulienas pagasta pārvaldes zālē.
21.11.2018.