Kā jau esam informējuši, šodien notiks kārtējā Madonas pilsētas domes sēde, „Staru" informē vispārējās nodaļas vadītāja Ārija Brilovska. Domes sēde sāksies pulksten 13.
Paredzams, ka domes sēdē izskatīs vairāk nekā divdesmit jautājumu.
Lielākā daļa no tiem ir jau apspriesta finanšu un attīstības komitejas sēdē, bet daži ir nākuši klāt, kā, piemēram, jautājums par dalību projektā „Atjaunojamo enerģijas resursu izmantošanas stimulēšana, balstoties uz agroenerģētisko tīklu ķēdēm"; par aizņēmuma ņemšanu Madonas pilsētas sabiedriskās pirts būvniecībai; par zinātniski pētniecisko darbu konkursa nolikumu; par zemes ierīcības projekta apstiprināšanu.
Autore: ŽEŅA KOZLOVA