LUBĀNAS novada Meirānu Kalpaka pamatskolā 22. un 29. novembrī 8.-9. klašu skolēniem Slimību profilakses un kontroles centrs organizē izglītojošo nodarbību kopumu par smēķēšanas, alkoholisko dzērienu un narkotiku lietošanas kaitīgo ietekmi un sekām.
– Mūsu skola šajos projektos labprāt iesaistās, jo uzskatu, ka katra jauna informācija ir noderīga. Jebkura iespēja ir jāizmanto. Pagājušajā pavasarī sākumskolas skolēniem bija vingrošana, pēc kuras bija daudz pozitīvu atsauksmju. Šoreiz kopā ar Lubānas vidusskolas pusaudžiem mūsu pamatskolas skolēni no 8. un 9. klases piedalīsies nodarbību ciklā par atkarībām. Projekta „Slimību profilakses un kontroles centra organizēti vietēja mēroga pasākumi sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei pašvaldībās" ietvaros pusaudžiem paredzētas lekcijas, diskusijas, dažādu situāciju analīze, kā arī praktiskas nodarbības, piemēram, plakātu veidošana. Programma, manuprāt, ir plaša un ļoti izglītojoša, – uzskata Meirānu Kalpaka pamatskolas direktore Lana Kunce.
Nodarbības vadīs izglītības psiholoģe Elīna Seleviča un sabiedrības veselības speciāliste Ļubova Tihomīrova.
16.11.2018.