Madonā kāda nenoskaidrota persona, izsitot logu, iekļuva mājoklī un nozaga ģeneratoru. Uzsākts kriminālprocess.
Pulksten 17.52 tika saņemta informācija par kādu Audi vadītāju, kurš Madonas novadā, autoceļa posmā Pļaviņas-Madona-Gulbene, iespējams, apdraud ceļu satiksmi, atrodoties alkohola reibumā. Pulksten 18.02 izziņotā automašīna tika atrasta un apturēta. Tās vadītājam tika konstatēts 1,72 promiļu alkohola reibums. Vīrietim noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.
Informāciju sagatavoja: ILZE MOTE,
Valsts policijas
Vidzemes reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze
06.11.2018.