SARKAŅU pagastā multifunkcionālajā centrā „Logs" jau kopš septembra tiek apgūta ģitārspēle.
– Interesentiem no 10 gadu vecuma šobrīd ir iespēja apgūt ģitāras spēlēšanu no pamatiem. Pulciņš darbojas jau kopš septembra, un bērnu vidū atsaucība ir liela, – stāsta centra vadītāja Krista Vorslava. – Nodarbības notiek ceturtdienās no pulksten 19 līdz 20, un tās vada Edmunds Vestmanis. Šobrīd pulciņu apmeklē piecpadsmit bērni un jaunieši, visiem ļoti patīk un ir apmierināti ar jau gūtajām zināšanām. Pamati ir apgūti, jau mācās spēlēt dziesmas. Nodarbības paredzētas līdz vasarai, un bērniem un jauniešiem tās ir bez maksas. Ja par šo nodarbību apmeklēšanu būs arī lielāka pieaugušo interese, tiks izskatīta iespēja organizēt arī šādu grupu.
30.10.2018.