Viss notika. Bija prāmis, jūra, viļņi, saule. Neaizmirstamā tikšanās – divi koncerti ar Olgu Dreģi, Juri Strengu, Jāni Paukštello, Ēriku Hānbergu un citiem Olgas kolēģiem.
Izbaudījām patiešām skaistu Senioru dienu. Šie bija neaizmirstami kopābūšanas mirkļi. Brīnumu radīja ieliņa Stokholmā, kas ir tikai – iedomājieties! – 90 cm plata!
Ilgi paliks atmiņā Millesu skulptūru dārzs. Bija arī laimesti bingo spēlē un loterijā.
Katrs ceļojums uz Zviedriju beidzas ar vārdiem: „Kad brauksim nākamreiz?" Brauksim. Pārziemosim un brauksim!
Sīkāk mūsu ceļojums apskatāms www.kasjauns.lv.
10.10.2018.