ĒRGĻU saieta namā pirmdien, 1. oktobrī, paredzēta Starptautiskajai senioru dienai veltīta saviesīga pēcpusdiena.
– Nu jau vairākus gadus Starptautiskajā senioru dienā pie mums, Ērgļos, tiek organizēts pasākums. Iepriekšējos gados tas bija vairāk ar sportiskām un veselību veicinošām aktivitātēm, jo bijām iesaistījušies projektā, kurā mēs varējām iegādāties trenažierus, – stāsta Ērgļu pensionāru biedrības priekšsēdētāja Līvija Groza. – Bet šogad, atceroties pensionāru organizāciju darbību 20 gadu garumā, atvērsim divus fotoalbumus ar aprakstiem.
Pensionāru padome, kurā aktīvi darbojas arī Mārīte Breikša (viņai arī lielākais nopelns fotoalbumu tapšanā), ir apkopojusi visas ziņas un noformējusi albumos. Tad nu pirmdien mums būs svinīga albumu atvēršana, kurā varēsim dalīties atmiņās pie kafijas tases un pīrādziņiem. Pasākumā uzstāsies arī Ērgļu saieta nama amatiermākslas kolektīvi, kuros seniori ir aktīvi dalībnieki.
28.09.2018.