Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

REPORTĀŽA: Madonas pilsētas domes Pateicības vakarā

Redakcija

Autors • 21.02.2008.

REPORTĀŽA: Madonas pilsētas domes Pateicības vakarā
Burtu lielums

Jau otro gadu, Madonas pilsētas domes aicināti, Pateicības vakarā tikās pašvaldības sadarbības partneri, atbalstītāji, uzņēmēji un iedzīvotāji, kas likuši skanēt Madonas vārdam aizvadītajā gadā. Pasākuma oficiālās daļas noslēgumā tika prezentēts arī tikko apgādā „Jumava" iznākušais „Madonas ceļvedis" latviešu un angļu valodā (teksta autore – Dzintra Stradiņa, fotogrāfi – Aina Pidika un Agris Veckalniņš, grāmatā izmantoti arī Madonas novadpētniecības un mākslas muzeja materiāli).

Pirmais pasākums

Pateicības vakars, ko vadīja domes sabiedrisko attiecību speciāliste Dzintra Stradiņa un TV 3 seja Juris Šteinbergs, notika atjaunotajā Madonas kultūras namā. Tas bija pirmais svinīgais sarīkojums pēc oficiālās atklāšanas, un uzdejot pirmo valsi atjaunotā Madonas kultūras nama lielajā zālē atraktīvā dueta „Muzikālā buča" pavadījumā tika uzticēts Madonas pilsētas domes izpilddirektoram Ārim Vilšķērstam ar kundzi Veltu. – Ir pagājis vairāk nekā gads, kopš 2006. gada 8. decembrī tikāmies tikko iedibinātajā pasākumā – Madonas pilsētas rīkotajā Pateicības vakarā, un šovakar mēs atkal esam kopā, lai kopīgi atskatītos uz pagājušo – 2007. – gadu mūsu pilsētā. Pievienojoties Zentas Mauriņas domām, dalīsimies arī mēs priekā par to, kas izdevies, priekā par to, kas iecerēts, dalīsimies šodien priekā par satikšanos un kopā būšanu, – atklājot pasākumu, aicināja domes sabiedrisko attiecību speciāliste Dzintra Stradiņa.

Arī Madonas pilsētas domes priekšsēdētājs Andrejs Ceļapīters, uzrunājot madoniešus, atzina, ka Madonā ir iedibinājusies laba tradīcija – vismaz reizi gadā rīkot šādu pasākumu, lai pateiktu paldies par labajiem darbiem, aktīvo uzņēmējdarbību, sabiedriskajām aktivitātēm, radītajām jaunajām darbavietām, realizētajiem projektiem, rūpēm par pilsētas sakopšanu un labiekārtošanu.
Savukārt Madonas pilsētas domes izpilddirektors Āris Vilšķērsts uzsvēra, ka, ņemot vērā realizētos projektus, madonieši var būt lepni, jo vairāki no tiem patiešām ir ievērības cienīgi.

– Tos īstenojot, mēs faktiski esam kļuvuši par miljonāriem. Nu kaut vai runājot par atjaunoto Madonas kultūras namu, jo jau tagad pirmajā kārtā ir ieguldīts vairāk nekā miljons latu. Arī pašvaldības izglītības iestāžu energoefektivitātes projekta finansējums pārsniegs miljonu latu. Pagājušajā gadā SIA „Madonas siltums" iesāka vairāk nekā miljonu latu vērtu projektu, kas tiks pabeigts šogad. AS „Madonas ūdens" tuvākās nākotnes plānos ir īstenot projektu par vairāk nekā 10 miljoniem latu. Taču tas, ka Madonas pilsēta visu laiku attīstās, ir ne tikai pašvaldības un tās struktūrvienību, bet gan visu madoniešu nopelns, kuri katrs arī par to gādā un dod savu ieguldījumu, – teica Āris Vilšķērsts.

Uzņēmēju apvienības, kas darbojas jau astoto gadu, aktivitātes ieskicēja tās vadītājs Juris Jātnieks.

Madoniešus uzrunāja arī vides ministrs Raimonds Vējonis, īpaši siltus vārdus veltot savai bioloģijas skolotājai Dailai Sembergai, kas savulaik viņam atklāja daudzveidīgo dabas pasauli, un klases audzinātājai Janinai Āriņai, kas iemācīja patstāvību.

Vairāk lasiet laikrakstā STARS. 21.02.2008.

Autore: ŽEŅA KOZLOVA

OĻĢERTA SKUJAS foto


Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px