16. februāra vakarā Madonas kultūras namā pulcējās latviešu popmūzikas mīļotāji. Tā kā Madonas grupai „Forte" iznācis jauns albums, to atzīmēt bija ieradusies pilna zāle šīs grupas mūzikas cienītāju.
Koncertā uzstājās ne tikai gaviļnieki, arī grupa „Tranzīts", ģitārists Mārcis Auziņš, dziedātāja Liene Šomase, dīdžejs Roberts Lejasmeijers, latviešu popmūzikas cerības – Kristīna Zaharova un grupa „East Pearl".
Grupas „Forte" tuvākie draugi, atbalstītāji, sponsori, arī mūziķu ģimenes pulcējās kultūras nama bēniņstāvā, kur mazajā zālē uz svinīgu brīdi visus aicināja grupas dalībnieki – Jānis Kļaviņš, Zigmārs Liepiņš, Rolands Radionovs un Viktors Bartušs. Mūziķi un dejotāji pateicās par atbalstu grupas septiņu pastāvēšanas gadu garumā, dāvāja jauno CD „Laika upe" un grupas „Forte" plakātu.
– Pirmo albumu prezentējām 2002. gadā Rīgā, Latvijas Universitātes Bērnu klīniskās slimnīcas traumatoloģijas nodaļā, – atceras grupas vadītājs Jānis Kļaviņš. – Otrajam albumam prezentācijas nebija, bet bija tūre pa Latviju.
Šoreiz – trešā albuma iznākšanas brīdī – sakrita divas lietas: Madonā mums ir tradīcija uzstāties Valentīna dienā, bet, tā kā divus gadus kultūras namā bija renovācija, šī uzstāšanās izpalika. Nu 14. februārī atjaunotais kultūras nams tika atvērts, mums iznāca jauns albums – nolēmām tam par godu organizēt pasākumu.
– Kāpēc izvēlējāties pieaicināt konkrētos „papildspēkus"?
– Draudzīgas attiecības mums ir ar ļoti daudziem mūziķiem, šoreiz uzaicinājām grupu „Tranzīts", jo Madonā grupai ir milzīgs atbalstītāju pulks, turklāt esam no vienas mūzikas kompānijas – „MAPLS". Ar Lieni Šomasi arī izveidojušās draudzīgas attiecības, turklāt pēc šova „Dziedi ar zvaigzni" Liene Madonā nav viesojusies. Šobrīd viņa ir ļoti populāra, labprāt piekrita līdzdarboties. Tā kā paredzēta mūsu koncerttūre pa Latviju, Liene papildinās grupas koncertu arī Preiļos.
Vairāk lasiet laikrakstā STARS. 21.02.2008.
Autore: INESE ELSIŅA
AGRA VECKALNIŅA foto