Ziemeļaustrumu futbola līgas jaunatnes telpu futbola čempionāta „A" grupas sacensības notika Balvos. Madonas rajonu pārstāvēja „Varakļāni/Madonas BJSS" un Madonas BJSS.
Varakļānieši apakšgrupas spēlēs ar rezultātu 2 : 0 uzvarēja Alūksnes BJIC un ar 5 : 4 pārspēja Zilupes komandu. Madonieši grupas spēlēs ar „Mārupi" cīnījās neizšķirti, bet „Balvu SC" piekāpās ar rezultātu 1 : 2. Pusfinālā abas komandas tikās savā starpā, kur ar 4 : 2 pārāki bija Varakļānu futbolisti. Spēlē par trešo vietu Madonas BJSS ar 2 : 1 uzvarēja Alūksnes komandu, bet finālā „Varakļāni" ar 1 : 2 piekāpās Balvu SC komandai. Labāko futbolistu balvas saņēma Renārs Pastars (Varakļāni) un Rolands Eliņš (Madonas BJSS).
Autors: ARNIS MARTUSEVIČS