17. februārī Madonā, slēpošanas un biatlona bāzē "Smeceres sils", norisinājās Latvijas Sporta veterānu savienības (LSVS) 45. sporta spēļu sacensības distanču slēpošanā.
Kā informē galvenais tiesnesis Jānis Pomers, piedaloties 16 komandu 126 dalībniekiem, pēc individuālajām distancēm un 4 x 2 km stafetes tika noskaidroti uzvarētāji. Komandu vērtējumā spraigā cīņā Daugavpils pilsētas komanda pārspēja gulbeniešus. Trešajā vietā ierindojās madonieši. Labu sniegumu slēpošanā uzrādīja Oļegs Maļuhins, Ineta Kravale, Anatolijs Ļevša, Dace Anča, Aira Bērziņa, Zinaīda Rācenāja, Uģis Mitrēvics, Jānis Ančs un citi. Laureātiem medaļas un diplomus pasniedza LSVS prezidents Daumants Znatnajs un LSVS viceprezidents, olimpiskais čempions Ivans Klementjevs.
Autore: IVETA ŠMUGĀ