CESVAINES pilsētas ar lauku teritoriju domes priekšsēdētājs Vilnis Špats precizē ziņu par tikšanos ar satiksmes ministru Ainaru Šleseru nākamceturtdien, 28. februārī: – Notikums saistīts ar Vidzemes plānošanas reģiona aktivitātēm. Reizi gadā šajā sakarībā notiek kāds lielāks pasākums, un, tā kā Cesvainē ir uzcelta jaunā skola, šoreiz tas notiks tieši tur. Katru reizi šajos pasākumos piedalās dažādi ministri.
Tas ir labi, lai brauc ministrs un redz, ka mums nedeva kredītu, lai izbūvētu pie skolas ielu, kas tik nepieciešams satiksmes drošībai.
Divreiz pieteicāmies ERAF fondos, mūs noraidīja tāpēc vien, ka tik lielas summas, cik mums vajadzēja, vispār nepiešķir. Pēc tam lūdzām šim nolūkam kredītu, arī to mums nedeva, jo viss jau vēl nav samaksāts par skolas celtniecību.
Ainars Šlesers Cesvainē bijis vien pirms vēlēšanām, kad nekas vēl skolai nebija uzbūvēts.
Diskusijas notiks ar ministru un Vidzemes plānošanas reģiona pašvaldību pārstāvjiem, citiem uzaicinātajiem, jo ar satiksmes ministru kā valdības locekli varbūt varēs pārrunāt arī citas problēmas, piemēram, par ūdenssaimniecības projektu izpildes gaitu, jo problēmu veido nemitīgi pieaugošās izmaksas.
Autore: ASTRA ZAGORSKA