19. maijā Rīgā, pie „Arēnas Rīga" („Hansabankas" jaunatnes basketbola festivālā) notika Latvija skolu čempionāts ielu basketbolā.
Cīņā par balvām iesaistījās 224 komandas no 95 Latvijas skolām. Šogad turnīra prestižākās balvas, kopvērtējuma kausus, ieguva Rīgas 49. vidusskola un Āgenskalna ģimnāzija. Šajā pasākumā piedalījās arī Madonas BJSS basketbola nodaļas audzēkņi, kas šoreiz pārstāvēja savas skolas. Cesvaines vidusskolu pārstāvēja divas komandas, Madonas Valsts ģimnāziju – divas komandas, Madonas pilsētas 1. vidusskolu – piecas komandas. Visām komandām veicās ļoti labi, bet visaugstāko vietu ieņēma Madonas pilsētas 1. vidusskolas komandas 9. klašu konkurencē, kuras savā starpā cīnījās par 3. vietu. Un tā 3. vietu izcīnīja Mārcis un Mikus Utināni, Andis Akmentiņš, bet 4. vietu draudzīgi uzņēma Matīss Maltisovs, Jānis Daugello un Ingars Pētersons.
Augsto 5. vietu 7. klašu grupā izcīnīja Madonas pilsētas 1. vidusskolas 1. komanda: Mareks Rudovičs, Nauris Meiers, Māris Cīrulis.
Madonas BJSS B2 (1992. g. dz.) vecuma grupas komandas spēlētājs Jānis Vanags tika iebalsots „Latvijas Avīzes" jaunatnes basketbola līgas novembra simboliskajā piecniekā un šajā festivālā ieguva balvu – basketbola bumbu ar Latvijas vīriešu izlases spēlētāju parakstiem.
Liels paldies par transporta nodrošināšanu Madonas BJSS un visiem skolu direktoriem, sporta darba organizatoriem, skolotājiem par atbalstu, lai puiši piedalītos šajā pasākumā.
Uz tikšanos 2. jūnijā pulksten 11 pirmā posma sacensībās „14. Topbumba 2007"!
Autors: AGNIS BEĶERIS,
basketbola treneris
foto no arhīva