OŠUPES pagasta pašdarbības kolektīvi aicina uz sezonas noslēguma
koncertu Degumnieku tautas namā rīt, 11. augustā, pulksten 15. Ieeja uz
koncertu – bez maksas.
Kā pastāstīja Ošupes pagasta kultūras darba
organizatore Ilze Melngaile, pašdarbnieku kolektīvi pelnītā atpūtā
dosies līdz pusseptembrim.
– Šogad kaut kā kolektīviem atvaļinājuams aizkavējies, parasti dodamies atpūtā ātrāk, bet Dziesmu svētki un vēl citas blakus aktivitātes likušas mums darboties ilgāk. Koncerta pamatā būs paplašināts skečs. Pa vidu šim skečam koncerta viesus priecēs dāmu deju kolektīvs „Orhidejas" un vokālais ansamblis „Harmonija". Protams, neiztiksim arī bez tautiskajām dejām. Pēc šī koncerta kultūras joma Ošupē uz laiku iepauzēs, bet, sākoties rudens sezonai, atkal atsāksies. Notiks Jāzepa Juhņeviča godināšana par ieguldīto darbu dambretes mācīšanā, būs arī Oskara Kalpaka piemiņai veltītie Karoga svētki Ošupes pagasta „Liepsalās", jāpagaida tik līdz darba sezonas sākumam, – ar pašdarbības kolektīvu sezonas noslēguma koncertu īsumā un tuvākajiem pasākumiem jaunajā rudens darba cēlienā iepazīstināja I. Melngaile.
10.08.2018.