Kalsnavietis Andris Vīgants 26. maijā atgriezies mājup ar autobusu Rīga-Madona, kas no galvaspilsētas atiet pulksten 14. Viņš raksta: „Divdesmit minūšu autobuss stāv Aizkrauklē. Visu laiku šoferis darbina motoru, tiek nelietderīgi patērēta degviela un piesārņots ar gāzēm apkārtējais gaiss.
Izskatās, ka SIA „Madonas ceļu būves SIA" dzīvo tikpat izšķērdīgi kā sociālisma laikos. Vai tiešām uzņēmums ir tik bagāts?"
Andra Vīganta jautājumu pāradresēju SIA „Madonas ceļu būves SIA" autobusu parka direktoram Andrim Saknem. Viņš skaidro: – Ir taisnība, ka degviela jātaupa. Tas arī tiek darīts. Madonas autoostā neviens šoferis autobusus bez vajadzības nedarbina. Bet autobusam, kas todien brauca maršrutā Madona-Rīga, ir kondicionieris, kas atsvaidzina salonā gaisu. Citu ventilācijas iekārtu nav, un kondicionieris darbojas tikai tad, ja strādā motors. Ja autobusā nedarbotos kondicionieris, pasažieri karstumā nosmaktu. Svaigs gaiss autobusā ir jānodrošina.
Autors: GUNĀRS ZEMZARS