No 6. līdz 8. augustam Madonas mākslas skolas atbalsta biedrība aicina Madonas pilsētas un novada jauniešus iesaistīties Madonas novada izglītības programmas 2018 atbalstītajā aktivitātē „Jauniešu glezniecības plenērs Madonā".
Kā informē Jāņa Simsona Madonas mākslas skolas direktore Kristīne Šulce, plenēra radošās aktivitātes sasauksies ar Madonas novada Jauniešu galvaspilsētas zīmē organizēto jauniešu festivāla saukli „Paspēt 12 stundās", kas norisināsies Madonā 12. augustā.
Plenēra gaisotnē dalībnieki centīsies vizualizēt saukli „Paspēt būt jaunam".
Organizatori aicina iesaistīties radošajās aktivitātēs un izmantot iespēju tikties koprades stundās ar Rīgas Dizaina un mākslas vidusskolas pasniedzēju Vinetu Pristi-Kārklu un Latvijas jaunajām māksliniecēm Viktoriju Grappu un Jūliju Šilovu.
Plenēra programma
06.08. plkst. 10.00-12.00 Jaunrade kompozīcijā (Kristīne Šulce)
plkst. 12.30-17.00 Dizaina zīmējums (Vineta Priste-Kārkla)
07.08. plkst. 10.00-12.00 Pieredzes stāsti – Portreta glezniecības noslēpumi (Viktorija Grappa, Jūlija Šilova)
plkst. 12.30-17.00 Jaunrade glezniecībā (Vineta Priste-Kārkla, Viktorija Grappa, Jūlija Šilova)
08.09. plkst. 10.00-14.00 Koprade mākslā (Kristīne Šulce)
Projekta noslēguma izstāde būs apskatāma 12. augustā Priežu kalnā pie pirmsskolas izglītības iestādes „Priedīte".
Plenēram dalībnieki aicināti pieteikties, zvanot projekta vadītājai Kristīnei Šulcei (tālr. 28615694).
03.08.2018.