Vakar ceļojumā uz Poliju devās septiņi Madonas jaunieši.
Otro vasaru viņus pie sevis uzaicināja klostermāsa Emanuēla, kas vairāk nekā divus gadus kalpoja un veica dzīvības misiju Madonā. Ceļojuma laikā jaunieši apmetīsies pie Emanuēlas vecākiem Kalvarijas pilsētā, vienu dienu dosies kalnos, apmeklēs baseinu un akvaparku, tāpat antoniāņu māsu klosteri Lodzā.
Pērn Polijā jaunieši pabija ekskursijā sāls raktuvēs, apskatīja Krakovu un guva vērtīgu pieredzi gan savstarpējā saskarsmē, gan sarunās ar dzīvespriecīgo un dāsno Emanuēlu.
24.07.2018.